Atribuită
Cumpărare directă
Tableta Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4", 64GB, Wi-Fi, Black Specificatii tehnice: Conectivitate: Fara SIM; Sistem de operare: Android; Tehnologii: Bluetooth, GPS, Wi-Fi; Senzori: Gyroscope, Hall Sensor, Accelerometru, RGB Light Sensor; Inaltime: 244.5 mm; Latime 154.3 mm; Grosime 7 mm; Greutate 465 g PROCESOR Numar nuclee 8; Frecventa 2.3 GHz, 1.7 GHz AFISARE Tehnologie display TFT; Diagonala display 10.4 inch; Rezolutie 2000 x 1200; Numar culori 16 M MEMORIE Capacitate memorie 4 GB STOCARE Capacitate stocare 64 GB; Tip slot memorie MicroSD; Capacitate maxima card de memorie 1 TB CONECTIVITATE Versiune Bluetooth 5.0; Wireless 802.11 a/b/g/n/ac; Porturi Jack 3.5 mm, USB type C ACUMULATOR Baterie detasabila Nu; Tip acumulator Li-Polymer; Capacitate acumulator 7040 mAh MULTIMEDIA Rezolutie camera principala 8 Mpx; Rezolutie camera frontala 5 Mpx
- Număr anunț
- DA27086041
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIMANU (CUI 4671688)
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI 11603422)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.380 RON
- Valoare atribuită
- 31.380 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.