Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 80 g mp 500 coli top XEROX BUSINESS Dosar dosare din plastic pvc pp cu sina si doua 2 perforatii gauri pentru incopciat NOKI Suport suporti vertical birou dosare cataloage documente din plasa metalica METAL tip mesh B4U Dosar dosare de incopciat 1/2 cu ghiare din carton duplex 250 g grame STIL
- Număr anunț
- DA27098353
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR 'MIHAI I' (CUI 5205767)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 22852000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 772,42 RON
- Valoare atribuită
- 772,42 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.