Atribuită Cumpărare directă

Licență Windows 10 Enterprise LTSC 2019 Upgrd OLP NL Gov, conform clauzelor contractuale din contractul nr. A-6006/27.11.2020.

Număr anunț
DA27086342
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
EXPERT IT S.R.L. (CUI 22129422)
Cod CPV
48620000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.030,12 RON
Valoare atribuită
5.030,12 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.030,12 RON

din 5.030,12 RON estimat