Atribuită Cumpărare directă

8 x telefonie fixa ab Voce Premium / 5 euro/ serviciu/ 12 luni perioada contractuala Total 40 de euro /luna 1 EURO = 4.8686 Lei Cantitatea reprezinta numarul de luni pentru care se solicita acest serviciu adica 01.01.2021-31.12.2021

Număr anunț
DA27097594
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII BISTRITA (CUI 13597106)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64211000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.336,88 RON
Valoare atribuită
2.336,88 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.336,88 RON

din 2.336,88 RON estimat