Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia serviciului de mentenanta hidranti (verificare hidrant interior, verificare robinet, verificare la presiune furtun hidrant , cosmetizare cutie hidrant ,spalat instalatie, uns robineti, umflat furtn) ,pentru centrele din subordinea DGASPC Vrancea, dupa cum urmeaza:DPPADAPV Focsani = 3 bucati, CIPPSC Focsani = 3 bucati, CTRCTD Focsani = 3 bucati, CPRU Focsani = 3 bucati.Se acorda garantie 12 luni pentru serviciul efectuat.
- Număr anunț
- DA27110626
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- LANCRIS PROD SRL (CUI 5306680)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080 RON
- Valoare atribuită
- 1.080 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.