Atribuită Cumpărare directă

• SPECIFICATII PREZENTARE GENERALA • Viteza variabila pentru slefuirea sensibila la caldura si pentru o finisare superioara • Reglare manuala • Manerul cu reglare in doua pozitii pentru a asigura un echilibru si un control superior, oferind posibilitatea de a utiliza unitatea cu o singura mana • Sistemul eficient de colectare a prafului indiferent daca se utilizeaza sistemul integrat sau cel extern, compatibil Airlock • Motorul puternic de 1010W asigura indepartarea eficienta si rapida a materialului intr-o varietate de aplicatii • Pozitionarea cablului de alimentare pe partea superioara a sculei electrice previne interferarea acestuia in aplicatiile de slefuire STANDARD • Container pentru colectarea prafului SPECIFICATII Putere nominala 1010 W Greutate 5.5 kg Lungime 280 mm Inaltime 150 mm Vibratie mana/ brat 2.5 m/s2 Aproximativ K 1 (Vibratii) 1.5 m/s2 Intensitate sonora 87 dB(A) Aproximativ K 1 (Sunet) 3 dB(A) Intensitate acustica 95 dB(A) Aproximativ K 2 (Sunet) 3.2 dB(A) Viteza banda 270 -440 m/min Dimensiune banda 75x533 mm Dimensiune de slefuire 75x140 mm DT70705-QZ Set insurubare 40 de accesoriiPret DT71572-QZ Set insurubare 45 accesorii

Număr anunț
DA27087629
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.544,26 RON
Valoare atribuită
1.544,26 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.544,26 RON

din 1.544,26 RON estimat