Atribuită
Cumpărare directă
Ribon pentru masini de calcul CANON MP 1411-LTSC-es - 282 bucati, ce vor fi puse in cutii separate astfel : 1 cutie cu 100 buc. - etichetata cu Trezoreria Iasi; 1 cutie cu 100 buc. - etichetata cu Trezoreria Vaslui; 1 cutie cu 82 buc. - etichetata cu Trezoreria Neamt;
- Număr anunț
- DA27105455
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 39561110-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.658,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.658,16 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.