Atribuită Cumpărare directă

ECO PRIZA SIMPLA FARA CP ST BUC 35; ECO INTRERUPATOR CAP SCARA BUC 6; ECO INTR SIMPLU MF0012-06001 BUC 12.

Număr anunț
DA27086336
Autoritate contractantă
CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,60 RON
Valoare atribuită
139,60 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,60 RON

din 139,60 RON estimat