Atribuită Cumpărare directă

sursa pc 150lei x2buc, placa de baza 500lei x3buc, memorie ram 200lei x4buc, placa video 250lei x2buc, ventilator procesor 94,59 lei x3buc

Număr anunț
DA27086398
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SIMLEU (CUI 4291484)
Furnizor / câștigător
GENIUS SRL (CUI 15191251)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.843,51 RON
Valoare atribuită
2.843,51 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.843,51 RON

din 2.843,51 RON estimat