Atribuită
Cumpărare directă
1 Standard de alcool etilic in sange uman integral WH03-030 cutie 10 flacoane x 3 mL 1 Ethanol in whole blood control EtOH WH (0.3 g/L) - Standard de alcool etilic in sange uman integral concentratie 0.3 g/l, ACQ Science 969 LEI 2 Mix de 6 componente 100 mg/dl in apa REST36011 fiola 1 ml 1 BAC resolution control standard t-B (6 components) 100 mg/dl each in water. Analytes: acetaldehyde, acetone, tert-butanol (TBA), ethanol (BAC), methanol and 2-propanol (isopropanol). The mix is used to verify the retention time for each compound normally included in a blood alcohol test, and to verify that the compounds are resolved from and do not interfere with one another. Includes tert-butanol internal standard 400 LEI 3 flacoane si capace pt. head-space 702826 pachet de 100 buc 4 20 mL Headspace Screw Neck Vial N 18 outer diameter: 22.5 mm, outer height: 75.5 mm, clear, rounded bottom pack of 100, Macherey Nagel / Flacoane head-space N18 de 20 ml (prin insurubare), compatibile cu head-space DANIMaster, diametru exterior 22,5 mm, inaltime exterioara 75,5 mm, transparente, cu fund rotund, pachet de 100 buc, Macherey Nagel 180 LEI 4 702072 pachet de 100 buc 6 N 18 magnetic screw cap, silver, center hole Red Rubber/TEF colourless Hardness: 45° shore A Thickness: 1.5 mm pack of 100, Macherey Nagel / Capace magnetice N18 cu filet, pentru flacoane head-space de 20 ml, cu decupaj central si insertie de cauciuc rosu/TEF inclolor, duritate: 45° shore A si 1.5 mm grosime, pachet 100 buc, Mach
- Număr anunț
- DA27107172
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- ROMSPECTRA IMPEX S.R.L. (CUI 6645731)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.875 RON
- Valoare atribuită
- 3.875 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.