Atribuită Cumpărare directă

Morcovi kg 65 1,83 118,95 Rosii kg 60 4,22 253,2 Ceapa kg 100 1,56 156 Cartofi kg 300 0,92 276 Telina kg 20 2,75 55 Castraveti folie kg 15 4,22 63,3 Ardei kapia kg 3 7,8 23,4 Varza alba kg 70 1,56 109,2 Mere kg 15 2,48 37,2 Struguri Italia kg 6 12,84 77,04 Usturoi kg 10 13,76 137,6 Fasole boabe kg 100 7,8 780 Lamai kg 5 3,94 19,7 Kiwi kg 20 6,7 134 Grefuit kg 6 4,31 25,86 Clementine kg 40 3,3 132 Portocale kg 10 5,5 55 Banane kg 50 3,87 193,5 TOTAL 2646,95

Număr anunț
DA27079217
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BLAJ (CUI 4563058)
Furnizor / câștigător
FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI 14187015)
Cod CPV
03221000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.646,95 RON
Valoare atribuită
2.646,95 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.646,95 RON

din 2.646,95 RON estimat