Atribuită Cumpărare directă

Videoproiector BENQ MW535, White - 5 buc, Camera web Tellur Basic full HD, USB 2.0, Black - 5 buc., Camera IP Bullet Hikvision DS-2CD1043G0E-I, 4MP, Lentila 2.8mm, IR 30m - 4 buc., Imprimanta Laser Monocrom HP Pro M404n - 2 buc

Număr anunț
DA27102436
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CORESI (CUI 29144071)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
38652120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.436,12 RON
Valoare atribuită
11.436,12 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.436,12 RON

din 11.436,12 RON estimat