Atribuită Cumpărare directă

Mobilier si unelte pentru reparatii curent conform ofertei cu nr 101022979 di data de 16.12.2020 înregistrata la autoritatea contractanta cu nr. 3539136 din 16.12.2020

Număr anunț
DA27108037
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN SATU MARE (CUI 4481144)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.749,75 RON
Valoare atribuită
2.749,75 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.749,75 RON

din 2.749,75 RON estimat