Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE PROD. ALIMENTARE: 250G SOFIA CASCAVAL, 900G MC TELEMEA OAIE, SOMON AF FELIAT 100G GASTRO, 160G TAPAS TON BUCATI ULEI MAS, 250G ALEXSTAR CIUPERCI INTREGI, 350G FL MASL NEGRE FS 161-180, 200G KALOUDI MAS KALAM 231-260, 500G BARILLA PENNE RIGATE, 500G BARILLA LINGUINE, 1KG RISO OREZ BOB COLOSAL, 250G FL STAFIDE BRUNE, 250G FL STAFIDE AURII, 1KG METRO CHEF FISTIC PRAJIT, 43G KINDER BUENO T (2*12)*12, 0.5L ZIZIN PLATA , PACHET LADY’S GIFT, COS GENTLEMAN’S
- Număr anunț
- DA27045052
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15881000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 898,92 RON
- Valoare atribuită
- 898,92 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.