Atribuită Cumpărare directă

PARA DUS CR. RU/NOVA.0 BUC 24; ROBINET APA RECE ZS0822 BUC 24; JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V BUC 24; FURTUN ALIM 1/2 SET DUAL 70CM W06 BUC 12.

Număr anunț
DA27103073
Autoritate contractantă
CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.762,79 RON
Valoare atribuită
1.762,79 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.762,79 RON

din 1.762,79 RON estimat