Atribuită
Cumpărare directă
CHEIE REGLABILA 300MM BUC 1; CH.FIXA 10X13 BR BUC 2; CHEIE AUTO 17X19 HOLZER P BUC 2; CHEIE PIPA 10MM KRONUS BUC 2; CHEIE PIPA 13MM 7176 KRONUS BUC 2; SET 8 CHEI TUB. CU COADA 5-13 SET 2; CUTTER 556A BUC 4; TRUSA SUDURA 20-40 1500W BUC 1; DISPOZITIV TAIAT GRESIE 450MM BUC 1; SLEFUITOR PERETI PANZER 180MM BUC 1; ASPIRATOR CENUSA CENETOP 1200W BUC 1,00.
- Număr anunț
- DA27103128
- Autoritate contractantă
- CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.251,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.251,65 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.