Atribuită Cumpărare directă

Polita asigurarea auto R.C.A. pentru auto marca VW Caravelle cu numarul de inmatriculare B 63 YNS, pentru o perioada de 12 luni, incepand cu data de 02.01.2021. Atasam certificat de inmatriculare.

Număr anunț
DA27039141
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
513,92 RON
Valoare atribuită
513,92 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

513,92 RON

din 513,92 RON estimat