Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare RCA si Casco oferta casco - Autoturism DACIA LOGAN cu nr. de inmatriculare GL -16-PTV, An fabricatie - 2015 Cap cilind - 1461 cmc Masa - 1590 kg putere - 66kw Valabilitate 12 luni - 19.12.2020 - 18.12.2021 SA -39035 LEI PA - 1000.90 LEI oferta RCA Valabilitate 12 luni - 16.12.2020 - 15.12.2021 - PA cu clauza Decontare Directa 936.30 LEI Total casco +rca 1937.20 lei
- Număr anunț
- DA27035694
- Autoritate contractantă
- UAT COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 3126624)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.937,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.937,20 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.