Atribuită Cumpărare directă

Piatra concasata intretinere drum 0-63

Număr anunț
DA27049955
Autoritate contractantă
Comuna Romanesti (CUI 4541025)
Furnizor / câștigător
PRECUPANU ADRIAN LUCIAN (CUI 38053851)
Cod CPV
14212300-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.010 RON
Valoare atribuită
42.010 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
12.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.010 RON

din 42.010 RON estimat