Atribuită
Cumpărare directă
: Caiete A5 48 file 40 x 0.90 lei Caiete A4 70 file arc 50 x 4.95 lei Pix tribal 120 x 0.63 lei Carton combinat 10 x 43.00 lei Tempera 10 culoi kohinor 20 x 23.00 lei Culori 12 groase 20 x 18.00 lei Puzzle diverse 6 x 45.00 lei Set animale domestice 6 x 30.00 lei Set animale salbatice 6 x 30.00 lei Alfabetar 2 x 50.00 lei Mingi fotbal 5 x 31.50 lei Incastre 6 x 15.00 lei Gherghef 6 x 40.00 lei Joc educativ 3 x 22.00 lei
- Număr anunț
- DA27050806
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
- Furnizor / câștigător
- LIDANA COM SRL (CUI 6213822)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.892,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.892,60 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.