Atribuită
Cumpărare directă
DVR 16 canale HDTVI 5MP/AHD720p/Analog 12fps@5MP/canal, 1 iesire video 4K audio IN/OUT 4/1, alarma IN/OUT 8/4, HDMI, VGA, 2x USB2.0, RS-485, 2xSATA, 12VDC, 20W 1 X 1.589,00 RON + TVA Camera all-in-one de exterior, EXIR 40m TVI/AHD/CVI/CVBS 5MP CMOS, ICR mecanic lentila fixa f=2.8mm DWDR, 2D DNR, AWB, Smart IR, OSD IP66, -40°C-60°C, 12VDC, 3W, IP67 - 15 X 245,00 RON + TVA HDD 6 TB SATA, Seagate, seria Surveillance SPECIAL PENTRU DVR/NVR 1 X 1.199,00 RON +TVA Cablu coaxial - 200 X 2,50 RON + TVA Cablu MYYUP 2X0.75 LIT - 200 X 2,00RON + TVA Doza de legatura 100x100 - 15 X 16,00 RON + TVA Material marunt ( mufe, conectori, diblu, surub, faseta, etc) 1 X 200,00 RON + TVA Manopera instalare si punere in functiune - 15 X 120 RON + TVA Proiect tehnic de securitate - 1 BUC
- Număr anunț
- DA27048046
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU (CUI 12555730)
- Furnizor / câștigător
- HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
- Cod CPV
- 32235000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.701 RON
- Valoare atribuită
- 9.701 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.