Atribuită
Cumpărare directă
Generator profesional de ozon Model OZ 10. Ozonul, gaz natural, igienizează eficient până la 99% din suprafețe și aer. Ozonul (O3), unul dintre cele mai puternice bactericide găsite în natură. Mai eficient decât clorul, acționează asupra bacteriilor, ciupercilor și mucegaiurilor modificând permeabilitatea peretelui celular, provocând astfel moartea acestuia în câteva minute. De asemenea, este extrem de eficient împotriva virusurilor cărora le perturbă ciclul reproducător. În forma sa gazoasă permite să ajungă chiar ș i la cele mai inaccesibile locuri , permițând igienizarea minuțioasă în orice mediu. Ozonul igienizează mobilierul, toate suprafețele, elimină orice miros, penetrează țesăturile, canalele de ventilație și toate acele puncte dificil de accesa t de alte produse. Acționează rapid, complet ecologic și se transformă în oxigen atunci când se descompune, fără a lăsa urme sau reziduuri chimice. Ozonul este produs prin electricitate, efectul corona, deci nu sunt necesare consumabile. Complet programabil pe zile, ore, minute in mod AUTO sau cu pornire MANUAL. Funcția AUTO vă permite să setați generatorul OZ 10 astfel încât să funcționeze automat într-una sau mai multe perioade; de fapt, este posibil să selectați una, unele sau toate zile le, setând una sau mai multe ore de început (1ON --: --, 2ON --: --, 16ON --: --) și una sau mai multe ori de sfârșit (1OFF --: --, 2OFF --: --, 16OFF --: --), până la maximum 16 programe. Alimentare 220-240 50 Hz. Siguranță F10A250V. Pute
- Număr anunț
- DA27051104
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
- Furnizor / câștigător
- LG B2B LAUNDRY S.R.L. (CUI 40275353)
- Cod CPV
- 42981000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.