Atribuită Cumpărare directă

DOZATOR AGENT LIMPEZIRETEMPERATURA DE SPALARE 65 gr CPOMPA LIMPEZIRECICLURI 60/150 secCAP. ORARA 60 COSURI/H2 PROGRAMECAPACITATE REZERVOR 25 LCONSUM APA 2.3 L/COSPUTERE 5.9 kwGREUTATE NETA 54 KGALIMENTARE ELECTRICA 380 vDIM 576X604X820 MMTIMBRU V 4.6 / HOBART GERMANIA PRODUCTIVITATE 650 kg/hALIMENTARE 220VGREUTATE 187 kgPUTERE ELECTRICA 4 kwDIM 1020x530x950 mmTIMBRU V 4.7

Număr anunț
DA27051229
Autoritate contractantă
CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
39312200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.025,12 RON
Valoare atribuită
13.025,12 RON
Data publicării
12.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.025,12 RON

din 13.025,12 RON estimat