Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator Xerox, A4, Vari copy, 5 topuri/cutie CARACTERISTICI GENERALE Format A4 Destinat pentru Imprimanta laser Numar bucati/set 5 Numar coli/top 500 Dimensiuni hartie 210 x 297

Număr anunț
DA27051234
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Romulus Cioflec (CUI 13650692)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30197643-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.932,40 RON
Valoare atribuită
3.932,40 RON
Data publicării
12.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.932,40 RON

din 3.932,40 RON estimat