Atribuită
Cumpărare directă
Echipament mobil de scanare 3D – Dot Product DPI-10 – SG - tabletă Caracteristici tehnice: - raza de acțiune: 0.6-3.3 m; - sistem de scanare 3D: da; - interfață utilizare: Android/Windows; - transfer date: USB; - autonomie: 2-3 ore de scanare continuă; - greutate: 1.4 kg; - temperatura de operare: 15°C - 32°C; - formate export: PTS, PTX, PLY, PTG, E57, LAS, LAZ, RCS, POD sau DP; - poate fi utilizat de persoane intre 16 si 65 de ani. Configurația include: kit hardware pentru scanare 3D cu senzor de adâncime, tabletă Microsoft Surface Go, conector USB, licență permanentă software, ghid de utilizare rapidă, cutie de transport.
- Număr anunț
- DA27038285
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- BLACK LIGHT S.R.L. (CUI 1829687)
- Cod CPV
- 38424000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.000 RON
- Valoare atribuită
- 27.000 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.