Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA ESTE PERSONALIZATA SI SE ADRESEAZA STRICT CATRE AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRAILA. Cantitate contractata: 130,00 MWh; Perioadade furnizare: 01.01.2021 -31.12.2021 Aceasta oferta este valabila pentru locul de consum ce se afla la adresa: -Jud. BR, Loc. BRAILA, Bulevard DOROBANTILOR, Nr. 603-605, Cod postal 810067 Pret gaze naturale este 133.74 lei/MWh pentru C1 si cuprinde: -Pret propriu de furnizare 90.50 lei/MWh; -Tarif echilibrare 2.00 lei/MWh; -Tarif transport 11.00 lei/MWh; -Tarif distributie 30.24 lei/MWh. Pretul nu include TVA si accize
- Număr anunț
- DA27040678
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRAILA (CUI 11401237)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 09123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.386,20 RON
- Valoare atribuită
- 17.386,20 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.