Atribuită
Cumpărare directă
Tableta Lenovo Tab M10 TB-X505L, Quad-Core 2 GHz, 10.1", 2GB RAM, 32GB, 4G, Slate Black TONER HP COMPATIBIL CF226X, 9.000 pag Reportofon PCM Olympus LS-P1, liniar DVD Writer extern Hitachi-LG, Slim, Alb Toner compatibil Epson EPL6200L Genius Media Pointer 100, RUN CARD TONER CANON COMPATIBIL CRG728, 2.100 pag
- Număr anunț
- DA27049798
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.999,42 RON
- Valoare atribuită
- 2.999,42 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.