Atribuită Cumpărare directă

PIESA 0 1 1/4 = 2; ; ADAPTPR PPR 40X1 1/4 FI = 2; ADAPTOR PPR 40X1 1/4 FE = 5; OLANDEZ ZN 1 1/4 FI = 1; ROBINET TRECERE 1/2 FI = 2; TEAVA 110-2M = 2; PIESA 0 1'' FI = 2; REDUCTIE ZN 1''-1/2 = 2; CONECTOR 16X1/2 FE = 2; NIPLU ZN 1/2 = 2; TEU RED ZN 1 1/4-1/2 = 2

Număr anunț
DA27043675
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
ROCAST MEHEDINTI SRL (CUI 14341954)
Cod CPV
44400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
458,40 RON
Valoare atribuită
458,40 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

458,40 RON

din 458,40 RON estimat