Atribuită
Cumpărare directă
10x10 cutii chibrit epack manusi m ssano suhi lavete univ aro lavete umede 1l domestos pine 3x50 bref powwer 1l nufar detart 700ml ace wc 250ml rez airwic 4.5l clin detergent geam 4l igienol dezinf 5l nufar dezinf univ 5l domestos dezinf leif spal geam leif spal slide+coada aro mop bbc 250 set bhm covoras bacoda 60x80 carmax set lavete micr
- Număr anunț
- DA27050367
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE STURDZA (CUI 17140777)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.543,02 RON
- Valoare atribuită
- 1.543,02 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.