Atribuită Cumpărare directă

MASINA DE GATIT CU 6 ARZATOARE SI CUPTOR Putere totala: 69.6 kW - 59845 Kcal Putere cuptor: 24 kW - 20636 Kcal Dimensiuni (cm): 120*90*85 Structura: otel inox Sursa de alimentare: NLG/LPG Presiune gaz: 20/30 mbar Contine: 6 arzatoare si cuptor mare Flacara de veghe pe fiecare arzator Valva de siguranta magnetica Usor de curatat si igienizat Dimensiuni tavi: 3*GN2/1 Greutate echipament: 182 kg

Număr anunț
DA27047058
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Furnizor / câștigător
TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI 11687229)
Cod CPV
39221000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.026 RON
Valoare atribuită
11.026 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.026 RON

din 11.026 RON estimat