Atribuită Cumpărare directă

Demontare registre caldura , inlocuit corpuri de calorifer, inlocuire robineti tur, retur. Inlocuit retea alimentare cu agent termic. CORP G , etaj3 si Mezanin , sediu UNEFS , str C. Noica nr 140

Număr anunț
DA27044466
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
MAGNA 3 CONSTRUCT SRL (CUI 13035949)
Cod CPV
45232141-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.091,99 RON
Valoare atribuită
57.091,99 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.091,99 RON

din 57.091,99 RON estimat