Atribuită Cumpărare directă

Serviciul de verificari tehnice in utilizare si admiterea functionarii centralelor termice conform prevederilor prescriptiilor ISCIR

Număr anunț
DA27053652
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
Furnizor / câștigător
TESTOCLIMA SRL (CUI 31197221)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat