Atribuită
Cumpărare directă
VALABIL PANA LA 31.10.2019 Imprimantă laser mono 3-în-1 compactă Brother DCP-L2512D. Imprimați cu până la 30 de pagini pe minut, la mai puțin 50dB Imprimare duplex automată Tavă de capacitate mare de 250 de coli Include toner inițial de 700 de pagini* Compatibil cu tonerele TN-2411 și TN-2421 Ușor de configurat și utilizat
- Număr anunț
- DA27060662
- Autoritate contractantă
- Orasul Boldesti-Scaeni (CUI 2842943)
- Furnizor / câștigător
- BIROTECH SRL (CUI 13038872)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504,12 RON
- Valoare atribuită
- 504,12 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.