Atribuită Cumpărare directă

Portabil pentru uz profesional Borcan de 1 l ,autoclavabil Putere max: 0,8 bar Capacitate 37 l/min Functioneaza de la retea 230v/50Hz Greutate 3,5 kg

Număr anunț
DA27062393
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
987,40 RON
Valoare atribuită
987,40 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

987,40 RON

din 987,40 RON estimat