Atribuită
Cumpărare directă
CLOR PROFESIONAL <5% AGENTI DE INALBIRE PE BAZA DE CLOR, PARFUM, AMBALAT LA 1L DOMESTOS L 90 DETARTRANT 1L ACID METASOLFONIC, ACID CITRIC, TENSIOACTIV <5% NUFAR BUC 30 DEZINFECTANT WC 750ML 4,5G LA 100G HIPOCLORIT DE SODIU, <5% AGENTI DE INALBIRE PE BAZA DE CLOR, SURFACTANCI NEIONICI DOMESTOS BUC 100 DETERGENT GRESIE 1L <5% Surfactanţi anionici, Surfactanţi neionici, Fosfonaţi, Benzisothiazolinone, Parfum, Hexyl cinnamal, Linalool AJAX BUC 40 SOLUTIE GEAMURI CU PULV 500ML PE BAZA DE ALCOOL BUC 60 SACI MENAJ 120L 10BUC/SET SET 50 DETERGENT CREMA < 5% surfactanti neionici, parfum, limonene, linalool, benzisothiazolinone CIF 500ML BUC 20 PRAF CURATAT AJAX 450G <5% surfactanţi anionici, agenţi de înălbire pe bază de clor, parfum, Butylphenyl Methylpropional BUC 12 PASTILE PISOAR 1KG BUC 11 SACI MENAJ 240L 10BUC/SET SET 30 LAVETE UNIVERSALE 38X38CM 10BUC/SET SET 60 DETERGENT PARDOSELI LEMN 750ML CONTINE: <5% surfactanţi non-ionici, săpunuri, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Parfumuri, Limonene, Citral PRONTO BUC 30 SPRAY MOBILA 300ML PRONTO BUC 80 ODORIZANT WC CU GEL 50ML BREF BUC 210 SACI MENAJ 60L 10BUC/SET SET 100 SPRAY INOX 435ML CIF BUC 20 CLORAMINA BICLOSOL 300BUC/CUT CUT 20 MATURA PAIE CU COADA LUNGA BUC 24
- Număr anunț
- DA27045875
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.059 RON
- Valoare atribuită
- 6.059 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.