Atribuită
Cumpărare directă
CURATITOR SPUMA POLIURETANICA PISTOL SPUMA POLIURETANICA D92 SPUMA CERES PISTOL IARNA TS52 SPUMA CERESIT PISTOL TS62 750ML CUIE 1,8X40 CUTIE 1KG CUIE 1,8X50 CUTIE 1KG CUIE 1,8X30 CUTIE 1KG CUIE 4X100 CUTIE 1KG SURUBURI RIG. RIDURIT 35MM (1000BC) SURUBURI RIG. RIDURIT 55MM (500BC) SET 10 BURGHIE METAL SET 13 BURGHIE METAL HSS TITAN PRELUNGITOR IMPACT 75MM SET 16 BIT CU PREL.MAG. BURGHIU SDS PLUS 5X100 BURGHIU SDS PLUS 6X100 DISC DIA BETON EXTRA DT350B /125X2,4/9S DISC DIA UNIV. 230 X 7 752805 HIKOKI DISC CU VIDIA PT LEMN 125MM LT08762 DISC LAM F.SMT 624 gr80 125X22,23 DISC CURATARE VOPSEA/RUGINA DISC DEBIT.SPEC A36 230X2X22 DISC TAIERE INOX 230X2 DISC DEB.A 60TZ SPEC125X PANZA PENDULAR UHG13 - 2 SET 2 PANZE T 144 SURUB LEMN 3X20 SURUB LEMN 2.5X16 NITURI POP AL. 4,8X12 NITURI POP AL. 4,8X10 DIBLU UNIVERSAL X1 10X50 SURUB LEMN 6X80( DIBLU/SURUB TSS 6X80 DIBLU/SURUB TSS 8X100 SURUB LEMN VBU-PRO 4X70 SURUB LEMN 4X60 SURUB CAP BOMBAT TORBANT 6X55 SURUB CAP BOMBAT TORBANT 6X50 SURUB CAP BOMBAT TORBANT -M6X40 ZA SD PIULITA HEXAGONALA-8 SURUB CAP BOMBAT TORBANT SAIBA PLATA M6X18X1.6 ZA SURUB DIN7504N 3.5x16 SURUB CAP PLAT CU SAIBA AUTOFOR 4,2X16 SURUB AUTOP MET 4.2X25
- Număr anunț
- DA27069164
- Autoritate contractantă
- GRUP SCOLAR DUMITRESTI (CUI 4447363)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.724,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.724,35 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.