Atribuită
Cumpărare directă
Executia de lucrari exterioare de canalizare (canalizare) la caminul cultural din sat Tutora, comuna Tutora, judet Iași, fiind finalizate lucrările sanitare interioare la Căminul Cultural din sat Țuțora, comuna Țuțora, județ Iași conform invitației de participare nr. 5130/08.12.2020. Conform devizului general al obiectivului de investiție ''Construire și dotare Cămin Cultural în sat Țuțora, comuna Țuțora, județ Iași'', lucrările de branșamente intră în sarcina beneficiarului.
- Număr anunț
- DA27055058
- Autoritate contractantă
- Comuna Tutora (Primaria comunei TUTORA) (CUI 4540224)
- Furnizor / câștigător
- ALESIA IMPERIUM SRL (CUI 37464484)
- Cod CPV
- 45332000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.874,86 RON
- Valoare atribuită
- 83.874,86 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.