Atribuită Cumpărare directă

Denumire produs TOOLBOX PROFESIONAL PRO BUC 1 Set scule 9 imbusuri RFR argintii BUC 1 SUPORT REPARATII PENTR BICICLETE BIKE HAND BIKEHANDSUPORT BUC 1 LANT SHIMANO XTR CN-M9100, 126 ZALE, 11/12 VIT., INCL. QUICK LINK ICNM9100126Q BUC 5 CN GX EAGLE 126LI W/ PWR.LCK 1 (00.2518.030.011) 00.2518.030.011 BUC 5 Disc Brake Pad Shimano 2011 organic 10023 BUC 10 Placute Disc Brake Pad Avid Elixir organic 10001 BUC 10 CAMASA SP41, CUTIE 50M, GRI Y60098590 CM 20 CABLU DE FRANA SHIMANO 1.6X2050MM STAINLESS MTB SUS Y80098551 BUC 20 CAPETE CAMASA SHIMANO SIS 6MM Y60B98011 BUC 50

Număr anunț
DA27050764
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE CICLISM (CUI 4193001)
Furnizor / câștigător
ASSPORT FLORESCU SRL (CUI 15026203)
Cod CPV
34432000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.599,40 RON
Valoare atribuită
4.599,40 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.599,40 RON

din 4.599,40 RON estimat