Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE CONSUMABILE BIROTICA CONTINE-etichete 33/coala -2 cut cu 21.60/etichete 210*294- 2 cut cu 21.60/ace -10 cut cu 0.36/tavite-corespondenta-4 buc cu 5.30/permanent marker alb-5 buc cu 2.32/caiet a4 80file-2 buc cu 5.76/hartie copiator a4-50 top cu 10.60/dosarr plastic 1000-cu 0.35/sfoara-10 buc cu 2.28/radiera -5 buc cu 0.47/creioane-20 buc cu 0.20/pix 505-20 buc cu 0.65/agrafe-20 cut cu 0.54/tus stampila-2 buc cu2.84/pix disparel-4 buc cu 3.13/file a5/100set-5 set cu 5.70/file a4/100/set-10 set cu 5.04/buretiera gel daco-2 buc cu 3.38/pioneze 100/cut-5 cut cu 1.05/folie laminator a4-3 top cu 21.01
- Număr anunț
- DA27047596
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII C. Brancoveanu (CUI 17344149)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.235,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.235,38 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.