Atribuită
Cumpărare directă
: Acuarele borcan 5 x 13.00 Bloc A4 22 x 1.50 lei Caiete A5 48 fil 120 x 0.90 lei Caiete student 100 x 2.10 lei Caiet tip I 10 x 0.70 lei Corector pensula 5 x 3.20 lei Culori 12 set ecada 10 x 4.00 lei Carioca 12 dely 25 x 3.50 lei Ghiozdane cl 1-8 15 x 45.00 lei Pix gel 40 x 0.85 lei Pix pelikan 100 x 0.63 lei Lipici 8 g pelikan 10 x 1.40 lei Foarfec 19 cm 25 x 5.50 lei Ac quiling 100 x 4.00 lei Hartie quiling 100 x 6.00 lei Scoci 19/33 50 x 1.00 lei Scoci 48 66 3 x 2.45 lei Tabla magnetica 90/120 3 x 155.00 lei Mingi basgket 8 x 31.50 lei Mingi fotbal 8 x 35.50 lei Monopoli 6 x 80.70 Scrable labirint 3D 5 x 60.00 lei Joc 101 jocuri EGg 4 x 65.00 lei Remy 4 x 80.00 lei Set glob iarna 81 x 8.50 lei Brad 2.10 craciun 2 x 210.00 lei Decoratiuni craciun 40 x 15.00 lei Instalatii 6 x 220.00 lei Set margele 6 x 60.00 lei
- Număr anunț
- DA27050841
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
- Furnizor / câștigător
- LIDANA COM SRL (CUI 6213822)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.301,05 RON
- Valoare atribuită
- 8.301,05 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.