Atribuită Cumpărare directă

Polita RCA 12 luni Tractor JOHN DEERE

Număr anunț
DA27062979
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Salubrizare si Spatii Verzi (CUI 38697925)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66518100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137,75 RON
Valoare atribuită
137,75 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,75 RON

din 137,75 RON estimat