Atribuită Cumpărare directă

Violoncel 3/4 din lemn de molid Griful si cadrul sunt din artar Grif vopsit Setul include arcus,husa,sacaz

Număr anunț
DA27072232
Autoritate contractantă
LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE GH. TATTARASCU (CUI 8685627)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37313000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200,84 RON
Valoare atribuită
1.200,84 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200,84 RON

din 1.200,84 RON estimat