Atribuită Cumpărare directă

Reparatie mobilier expozitie.Reparatie mese gradinita

Număr anunț
DA27085750
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 IASLOVAT (CUI 16215022)
Furnizor / câștigător
FAVI MOB SRL (CUI 17297101)
Cod CPV
50850000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.218,45 RON
Valoare atribuită
11.218,45 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.218,45 RON

din 11.218,45 RON estimat