Atribuită
Cumpărare directă
Masca nebulizator ptr copii, branule albastre 22 G- 100 buc; branule galbene 24 G -200buc; branule mov 26 G -100 buc; branule roz 20 G-100 buc; sonde foley cate 10 buc de 14mm; 16mm;18mm;20mm Lampile UV sa aiba certificat de garantie, valabilitate, instructiuni de lucru/ utilizare
- Număr anunț
- DA27073128
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
- Furnizor / câștigător
- AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
- Cod CPV
- 33141200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.792 RON
- Valoare atribuită
- 17.792 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.