Atribuită Cumpărare directă

5l dermomed sap lichid-6 alufix saci 35l-6 alufix 60l 3 set 6 aro lavete bumbac-5 55g sano blue-6 2x50g od toaleta peak-5 700ml bref wc-4 4l igienol dezinf univ-3 aro set mop bbc 160g-3 set scotch m mop extra prnd faras ergonomic mf silicon bord-1

Număr anunț
DA27054238
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR BACAU (CUI 17617060)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,92 RON
Valoare atribuită
419,92 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,92 RON

din 419,92 RON estimat