Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare CASCO - Autoturism Dacia Logan Cap cilind - 1461 cmc Masa - 1610 kg Putere - 63kw An fabricatie - 2008 SA , Valabilitate 12 luni 21.12.2020 - 20.12.2021 Asigurare RCA - Autoturism Dacia Logan Cap cilindrica - 1598 cmc Masa - 1540 kg Putere - 64 kw Valabilitate 12 luni 31.12.2020 - 30.12.2021
- Număr anunț
- DA27068052
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA GALATI (CUI 12355295)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.478,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.478,44 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.