Atribuită Cumpărare directă

Total 1 Insemnarile unei pustoaice 3 - Rachel Renee Russell Cod: 9786067885347 - Arthur 1 BUC 29.2381 29.24 5% 1.46 30.7 2 Jurnalul unui pusti 2 - Jeff Kinney Cod: 9786067889079 - Arthur 1 BUC 22.3048 22.3 5% 1.12 23.42 3 Concepte fundamentale in Sociologie - Alfred Bulai Cod: 9789735965457 - Paideia 2 BUC 56.6667 113.33 5% 5.67 119 4 Povesti clasice de Craciun - Mihaela Eros Cod: 9786060090595 - Aramis 1 BUC 41.1429 41.14 5% 2.06 43.2 5 Cele mai frumoase povesti de Craciun. Editie ilustrata Cod: 9786067066364 - Aramis 1 BUC 30 30 5% 1.5 31.5 6 100 de povestioare cu animale Cod: 9786063340956 - Litera - 10L2 1 BUC 27.0571 27.06 5% 1.35 28.41 7 Minciuni pe canapea - Irvin D. Yalom Cod: 9786067792034 - Humanitas - 10M5 1 BUC 37.1429 37.14 5% 1.86 39 8 Nord si Sud - Elizabeth Gaskell Cod: 9789737364296 - Orizonturi - 12I0 1 BUC 24.2762 24.28 5% 1.21 25.49 9 Box set Jurnalul unui pusti - Jeff Kinney Cod: 7896067883464 - Arthur - 14F2 1 BUC 84.5714 84.57 5% 4.23 88.8 10 Puterea prezentului. Editia a VI-a - Eckhart Tolle Cod: 9786065888586 - Curtea Veche - 14K3 1 BUC 42.8571 42.86 5% 2.14 45 11 Si nu uita sa fii fericit. Abecedar de psihologie pozitiva - Christophe André Cod: 9786067190571 - Trei - 14M2 1 BUC 31.5714 31.57 5% 1.58 33.15 12 Jurnalul unui pusti 5. Adevarul gol-golut - Jeff Kinney Cod: 9786067887785 - Arthur - 15L1 1 BUC 29.2381 29.24 5% 1.46 30.7 13 Jurnalul unui pusti - Jurnalul meu - Jeff Kinney Cod: 9786067885040 - Arthur - 16G0 1 BUC 29.2381 29.24 5% 1.46 30.7 14

Număr anunț
DA27080857
Autoritate contractantă
Comuna Slobozia Moara (CUI 4402566)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22111000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
944,97 RON
Valoare atribuită
944,97 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

944,97 RON

din 944,97 RON estimat