Atribuită Cumpărare directă

Ochelari protectie buc 10 Ochelari protectie sudor buc 4 Manusi lungi protectie (sudor) pereche 5 Baston din cauciuc buc 30 Masca de protectie sudor buc 5

Număr anunț
DA27079048
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA PELENDAVA (CUI 11964885)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.445,12 RON
Valoare atribuită
1.445,12 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.445,12 RON

din 1.445,12 RON estimat