Atribuită Cumpărare directă

Toner Konica-Minolta TN-216C Cyan A11G451 1 buc Toner Konica-Minolta TN-216K Black A11G151 1 buc Toner Konica-Minolta TN-216M Magenta A11G351 1 buc Toner Konica-Minolta TN-216Y Yellow A11G251 1 buc

Număr anunț
DA27086071
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 PICIOR DE MUNTE-BOBOCI (CUI 29139954)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.262,20 RON
Valoare atribuită
1.262,20 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.262,20 RON

din 1.262,20 RON estimat