Atribuită Cumpărare directă

DURAZIV FASSADEN TOP PRIMER RAL1014 - 6 BUC - 173.96 RON/BUC TOTAL: 1043.76 RON

Număr anunț
DA27092228
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.043,76 RON
Valoare atribuită
1.043,76 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.043,76 RON

din 1.043,76 RON estimat